українська російська англійська
Відкриття авіарейсу "Вінниця - Варшава" можливе вже у липні цього року
24.05.2013 | 15:36
Вінницька ОДА

Продовженням співпраці в рамках підписаної торік угоди між Вінницею та Мазовецьким воєводством Польщі (з центром у Варшаві) може стати відкриття авіасполучення між Вінницею та Варшавою.

Під час візиту польської делегації на Вінниччину голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк обговорили із Маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком перспективи відкриття авіарейсу «Вінниця – Варшава».

Наголошуючи на актуальності встановлення повітряного сполучення між регіонами, керівники Вінниччини запевнили польських колег, що область має усі можливості для відкриття авіарейсу «Вінниця – Варшава» і готова розпочати інформаційну кампанію з метою пасажирського наповнення рейсу.

Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік ідею регулярного авіасполучення підтримав. Більше того – запевнив, що польська сторона докладе максимум зусиль, аби вже найближчим часом реалізувати цей проект, проте на яких саме умовах, поки що не відомо. Як зазначив Маршалок, наразі діє чотири угоди, які Мазовецьке воєводство уклало з областями України.

«Найдинамічнішою у рамках цих угод є співпраця саме із Вінницькою областю. Стосується вона різних сфер, у тому числі економічної та культурної, -  сказав Адам Струзік.  - Зараз триває активна робота над відкриттям авіасполучення між Варшавою, яка є центром Мазовецького воєводства, та Вінницею».

«У нас були попередні розмови зі скарбником воєводства щодо активізації такої співпраці. Ремонтні роботи в регіональному аеропорті Варшави вже завершено, і ми плануємо відкриття авіарейсів як до Вінниці, так і до інших міст України», - зазначив Маршалек, висловивши сподівання, що авіасполучення між Вінницею та польською столицею зможе стартувати вже у липні цього року.

У транзитних пасажирів з’виться можливість через Варшаву дістатись країн Західної Європи і Америки. Завдяки цьому Вінниця отримала додаткові можливості для реалізації свого транзитного потенціалу. У поєднанні з можливими в майбутньому автомобільними транскордонними магістралями, вона стане потужним транспортним вузлом, що сприятиме розвитку території.

 

версія для друку