українська російська англійська
На Рівненщині запрацював навчальний центр підготовки працівників міліції
26.05.2013 | 10:14
Рівненська ОДА

На Рівненщині запрацював навчальний центр підготовки працівників міліції. У його відкритті взяв участь голова облдержадміністрації Василь Берташ. У центрі проходитимуть перепідготовку та підвищення кваліфікації працівники органів внутрішніх справ.

«Від професіоналізму кожного з вас залежить імідж всього колективу й відгуки про міліцію Рівненщини. Тому дуже важливо, щоб у цьому центрі кожен працівник зміг знайти для себе ті відповіді, які необхідні в повсякденній роботі, а також у нестандартних ситуаціях. Переконаний, що обмін практичним досвідом із колегами полегшить Вашу щоденну роботу», – акцентував Василь Берташ.

У нововідкритому центрі практичні заняття і спеціальні навчання будуть проводити досвідчені викладачі, а також провідні фахівці УМВС. Крім того, міліціонери підвищуватимуть свою бойову майстерність та фізичну загартованість. Так, вже з понеділка розпочне навчання перша група з 25 працівників, котрі входять до складу груп захоплення, з міських та районних відділів міліції. Окрім того, на базі центру проводитимуть семінари та конкурси з професійної майстерності.

 

версія для друку