українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розвиватиме масовий спорт
24.05.2013 | 17:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має великий досвід реалізації масштабних спортивних проектів, який Уряд планує використовувати для розвитку спорту, насамперед масового. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з членами Міжнародного олімпійського комітету.

За його словами, Україна користується великою повагою серед учасників міжнародного олімпійського руху. «Наша країна має дуже велику і багату олімпійську історію. Вона активний учасник олімпійського руху, - наголосив Микола Азаров і додав, що це підтверджують результати Олімпіади у Лондоні. - Ми досить непогано виступили влітку у Лондоні й увійшли в десятку кращих олімпійських країн».

Прем’єр-міністр наголосив, що за історію олімпійських ігор українські спортсмени завоювали 622 медалі.

За його словами, держава стимулює спортсменів, запровадивши спеціальну стипендію Президента для видатних спортсменів та тренерів з олімпійських видів спорту. Фінансова підтримка держави дозволяє проводити в Україні ряд заходів із залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя.

Прем’єр-міністр зазначив, що Україна має досвід проведення різноманітних міжнародних світових спортивних заходів. Зокрема, Україна двічі (у 1980 і 2004 рр.) приймала естафету олімпійського вогню, матч олімпійського турніру у 1950 році. Крім того, в Україні неодноразово проводилися чемпіонати Європи, цьогоріч відбудеться Чемпіонат Європи з художньої гімнастики, а у 2015 – Чемпіонат Європи з баскетболу.

Прем’єр-міністр також зазначив, що у поточному році Україна відзначає 100-ліття створення Київського олімпійського комітету. Він також додав, що на сьогодні Національний олімпійський комітет очолює легендарний спортсмен, рекорд якого до цього часу ніхто не перевершив, - Сергій Бубка.

 

 

версія для друку