українська російська англійська
Микола Азаров: Після проведення Євробаскету-2015 об'єкти повинні працювати на принципах самоокупності
24.05.2013 | 19:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у Фейсбуці повідомив, що зараз у всіх містах, які прийматимуть Євробаскет-2015, розгорнулися в повному обсязі підготовчі роботи відповідно до графіка.

При цьому він підкреслив, що на підготовку інфраструктурних об'єктів до Євробаскету-2015 «відповідно до програми в основному повинні бути задіяні кошти інвесторів, а самі об'єкти повинні працювати на принципах самоокупності після проведення Чемпіонату».

Микола Азаров зазначив, що про це йшлося з інвестором спортивно-розважального комплексу «Київ-Арена» (сьогодні Прем'єр-міністр взяв участь у церемонії закладання капсули на місці будівництва комплексу, який буде побудований для проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року).

За словами Глави Уряду, це буде багатофункціональний комплекс, який дозволить не тільки проводити матчі з баскетболу та інших видах спорту, але буде використовуватися для проведення концертів, конференцій тощо: «Він будується у такому місці, яке забезпечено хорошими транспортними розв'язками, в комплексі з дуже великою автостоянкою, поруч знаходиться великий сучасний готель».

 

версія для друку