українська російська англійська
Микола Азаров відкрив автомобільний рух по естакаді на Поштовій площі у Києві
25.05.2013 | 13:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

25 травня 2013 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив автомобільний рух по естакаді з вулиці Володимирський узвіз на вулицю Набережно-Хрещатицьку на Поштовій площі у м. Києві.

 «Інфраструктурні проекти – це якість життя, інфраструктурні проекти – це робочі місця. Це – завантаження наших підприємств, які отримують замовлення, і на таких об’єктах мають можливість працювати багато підприємств. Відкриття даного об’єкта – це перша черга цієї великої, напевно, найскладнішої у Києві розв’язки. Друга черга – це буде тунель. Третя черга – благоустрій територій», - сказав Микола Азаров.

Він запевнив, що Уряд продовжить реалізацію великих інфраструктурних проектів у столиці, щоб Київ дійсно був європейським містом. «Президент і Уряд продовжать розбудовувати столицю», - сказав Микола Азаров.

Також Глава Уряду ознайомився з ходом реконструкції Поштової площі та з перспективами будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро та ділянки Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в бік Троєщини.

«Зараз непроста ситуація у світі та в Україні, і надзвичайно важко зараз вирішувати питання ритмічного фінансування будівництва всіх інфраструктурних об’єктів. А країна розбудовується – не тільки у Києві вводяться нові розв’язки. Практично щотижня у країні відбувається запуск якогось крупного важливого об’єкта. Важко, але країна розвивається. Ми працюємо, здаємо нові об’єкти і будемо й надалі займатися розвитком країни», - сказав  Микола Азаров.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку