українська російська англійська
Прем'єр-міністр вручив ключі від квартир військовослужбовцям Держприкордонслужби
27.05.2013 | 09:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров у Києві взяв участь у відкритті новозбудованого житлового будинку для військовослужбовців Державної прикордонної служби та вручив їм ключі.

Глава Уряду оглянув нові квартири і поспілкувався із військовослужбовцями.

«Мені надзвичайно приємно сьогодні взяти участь у цій урочистій події і вручити ключі від квартир. Водночас я хочу на власні очі переконатися як у прикордонних військах вирішується питання із забезпечення житлом. Дякую керівництву Держприкордонслужби за те, що за останні 5 років понад 4 тис. прикордонників отримали квартири», - наголосив Микола Азаров.

Він наголосив, що за останні два роки Уряд значно збільшив будівництво житла для військовослужбовців. «За останні два роки ми доклали значних зусиль і збільшили будівництво житла для військовослужбовців: у Збройних Силах, Міністерстві оборони, Прикордонній службі, Службі безпеки, внутрішніх військах зараз реалізуються програми із забезпечення житлом наших військовослужбовців. Таке завдання перед Урядом ставить Президент. Він постійно контролює реалізацію цього завдання», - додав Прем’єр-міністр.

Микола Азаров запевнив, що Уряд безумовно вирішить забезпечення військовослужбовців житлом.

Прем’єр-міністру приємно, що квартири, які отримали прикордонники, повністю готові для заселення: встановлена сантехніка та кухонне обладнання. Військовослужбовці із сім’ями можуть хоч сьогодні в’їжджати у нове помешкання.

«Мені приємно, що у ці квартири можна одразу в’їхати і жити. Це відрізняється від загальноприйнятої практики, коли після отримання ключів новосели ще довгий час займаються облаштуванням житла. На мою думку для військовослужбовців та практика найправильніша. Сім’я військовослужбовця, отримавши ключі, повинна мати змогу відразу заселитися», - наголосив Глава Уряду.

Микола Азаров зазначив, що вирішення житлових проблем військовослужбовцівце пріоритетне завдання для Уряду. За його словами, темпи будівництва такого житла порівняно із 2009 роком збільшилися у півтора раза, а до кінця 2013 року цей показник буде збільшений у понад два рази. На переконання Прем’єр-міністра це абсолютно реальне завдання.

З метою забезпечення службовим житлом сімей прикордонників Київського гарнізону було прийнято рішення про реконструкцію казарми Окремої комендатури охорони і забезпечення під 156-квартирний житловий будинок.

 

версія для друку