українська російська англійська
Напередодні Дня захисту дітей 31 родина відсвяткувала новосілля
27.05.2013 | 10:06
Прес-служба Державної іпотечної установи

За підтримки Державної іпотечної установи ще 31 родина отримала у власність окремі квартири. У першу чергу розглядалися заявки від родин з неповнолітніми дітьми, повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«1 червня – День захисту дітей. У Державній іпотечній установі вирішили не залишатися осторонь та відзначити цю дату рефінансуванням якомога більшої кількості іпотечних кредитів, наданих родинам з дітьми. Для викупу 31 кредиту, наданого громадянам для придбання житла, Установа спрямувала понад 8,1 млн. грн.» - зазначила керівник прес-служби ДІУ.

У цьому році підтримкою ДІУ скористалися вже 200 українських родин. На ці цілі Державна іпотечна установа спрямувала близько 41,5 млн. грн.

«Основною метою діяльності нашої організації є виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо забезпечення громадян житлом. Кожен день співробітники ДІУ працюють для того, щоб зняти соціальну напругу та допомогти тим, хто з певних обставин не має власного кутка. Тому, нам дуже приємно, коли маленькі співвітчизники ростуть та виховуються у комфортних умовах», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 

версія для друку