українська російська англійська
Відбулося 10-те засідання координаційної ради з реклами при МРАП
27.05.2013 | 10:16
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

23-24 травня 2013 року у м. Львів відбулося 10-те ювілейне засідання Координаційної ради з реклами при Міждержавній раді з питань антимонопольної політики (МРАП) країн-учасниць СНД.

Захід відбувся під керівництвом Голови координаційної ради з реклами при Міждержавній раді з питань антимонопольної політики, заступника Голови Федеральної антимонопольної служби Росії Андрія Кашеварова за участю представників конкурентних відомств країн СНД.

У ході засідання учасники розглянули нові підходи до практики застосування конкурентного законодавства та обговорили перспективні напрямки діяльності Координаційної ради з реклами при МРАП.

Директор департаменту конкурентної політики та міжнародного співробітництва Денис Радов у своїй доповіді презентував огляд ефективної практики органів Антимонопольного комітету України, зокрема щодо припинення порушень законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції при маркуванні продукції та поширенні інформації, що вводить в оману, у тому числі в рекламі.

Учасники засідання визнали високу ефективність роботи органів Антимонопольного комітету України у цій сфері.

 

 

 

 

 

 

версія для друку