українська російська англійська
Вінниччина розвиватиме регіональне співробітництво з Грузією
27.05.2013 | 11:20
Вінницька ОДА

Вінницька область планує співпрацювати з Грузією. У якості партнерів розглядають регіони Імереті з центром у Кутаїсі та Рача Лечхумі і Квемо Сванеті з центром в Амбарлауре. Днями на Вінниччині перебувала грузинська делегація. Учасники делегації взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції та підписали протокол намірів про співпрацю з Калинівським районом.

Налагоджувати партнерські відносини з іншими країнами – справа не нова для калинівчан. Уже понад 10 років громади району співпрацюють з польськими гмінами. Самоврядці двох країн обмінюються досвідом роботи під час закордонних поїздок, проводять спільні культурні заходи.

Грузини, у свою чергу, окрім реалізації економічних та культурних проектів, налагодження туристичних контактів, запропонували разом з Україною інтегруватись до Європи.

Після офіційного підписання протоколу намірів про співпрацю грузинській делегації провели невелику екскурсію Калинівкою. Зокрема, показали Храм Преподобної Параскевії Сербської, центральну районну лікарню та першу міську школу. Попередньо керівники двох районів вже обмінялись ідеями та окреслили напрями співпраці. Найближчим часом до Грузії з візитом у відповідь поїде делегація з Калинівського району.

версія для друку