українська російська англійська
Міська влада та громадськість підписали угоду про партнерство
27.05.2013 | 15:15
Київська МДА

У столичній адміністрації міська влада та громадськість підписали угоду про партнерство. Документ укладено між Київською міською державною адміністрацією, Громадянським форумом Києва та Громадською радою при виконавчому органі Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

Від міської влади угоду підписав голова КМДА Олександр Попов, Громадянський форум Києва представляв його очільник Леонід Кравчук, а від Громадської ради підпис поставила Марина Бурмака.

«Ми зацікавлені, щоб саме громадськість стала активним партнером міської влади для встановлення дієвої комунікації та ефективної взаємодії з громадою. Сьогодні ми перебуваємо у пошуку оптимальної системи організації роботи міської влади, яка має стати більш ефективною і відкритою для громадян. Одним із основних принципів, що лежать в основі державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, є взаємна відповідальність влади і громадян за вирішення широкого спектру завдань суспільного і державного розвитку», – зазначив Олександр Попов.

Він підкреслив, що така співпраця підвищує якість публічно-правових рішень, краще враховуються потреби населення, підвищується рівень довіри до органів влади тощо.

Так, сторони зобов’язуються шляхом об’єднання своїх зусиль сприяти розвитку громадянського суспільства. Головними завданнями партнерства є:

- реалізація громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;

- налагодження ефективної взаємодії КМДА з громадськістю;

- сприяння врахуванню громадської думки під час формування та реалізації державної політики у Києві;

- здійснення громадського контролю за діяльністю міської влади.

Угода передбачає виконання Плану спільних дій. Для цього сторони здійснюватимуть обмін наявною в їхньому розпорядженні інформацією з питань, що представляють взаємний інтерес; проводитимуть спільні консультації, круглі столи, громадські обговорення, та інші відкриті заходи.

версія для друку