українська російська англійська
Діти пільгових категорій з Прикарпаття оздоровляться в "Артеку" та "Молодій гвардії"
28.05.2013 | 11:50
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОДА

77 прикарпатських дітей пільгових категорій виїхали в Міжнародний дитячий центр «Артек» на тематичну зміну, яка триватиме з 29 травня по 18 червня.

31 травня 40 дітей пільгових категорій з області вирушать на відпочинок в Український дитячий центр «Молода гвардія».

«Це діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані діти та діти-інваліди, - зазначив директор департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації Сергій Дерев’янко. – Серед них є 19 дітей, які стали переможцями Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе!».

У Криму діти з Івано-Франківщини зможуть не лише оздоровитися, а й стати учасниками різноманітних конкурсів, змагань, спартакіад. Зокрема, програмою тематичної зміни «З Днем народження, Артек!» передбачено проведення Міжнародного дитячого конкурсу-фестивалю «Artek DJ-fest», Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя», Міжнародного форуму педагогічної та учнівської громадськості «Шкільна веселка».

З початку року в державні заклади цілорічної дії, що розташовані у Криму та Одесі, за сприяння Міністерства соціальної політики України було відправлено 252 дітей з Івано-Франківщини.

 

версія для друку