українська російська англійська
За чотири місяці 2013 року Держфінінспекція у Сумській області відшкодувала втрат на 24,7 млн. грн.
28.05.2013 | 11:43
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня-квітня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили усуненням порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 24,7 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємств і організацій додатково надійшло 3,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено втрат на суму 21,5 млн. грн.

Зокрема, судовим рішенням забезпечено виконання вимоги Держфінінспекції щодо зменшення Тростянецькій райдержадміністрації асигнувань на суму 863 тис. грн., які були незаконно витрачені понад затверджені сесіями райради бюджетні призначення під Програму розвитку комунальної служби Тростянецького району.

З метою максимального забезпечення усунення порушень від початку 2013 року до суду пред'явлено 17 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 1,5 млн. грн. Пред'явлення ще 20 подібних позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 39 досудових розслідувань.

У 120 випадках на рахунках установ, що допустили фінансові порушення, зупинено операції з бюджетними коштами, 26 установам і організаціям призупинено бюджетні асигнування, у 3 випадках зменшено бюджетні призначення на загальну суму 348 тис. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 276 управлінських рішень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 195 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 93 – до дисциплінарної і матеріальної, 3 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку