українська російська англійська
Українська делегація бере участь у Генсесії Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин МЕБ
28.05.2013 | 14:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

26 травня-1 червня в Парижі проходить 81 Генеральна сесія Асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин МЕБ, участь у якій бере українська делегація на чолі з Першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України, Делегатом України в МЕБ, віце-президентом Регіональної Комісії МЕБ по Європі доктором Іваном Бісюком.

Урочисте відкриття 81-ї Генеральної сесії МЕБ Президентом МЕБ Доктором Карін Швабенбауер (Німеччина) та Генеральним директором МЕБ доктором Бернаром Валла відбулося 26 травня у Парижі.

У ньому взяли участь заступник Прем’єр-міністра Таїланду, міністри сільського господарства 14 країн світу, Її Величність принцеса Хайе (Йорданія, президент FEI (Міжнародна кінна федерація), Посол доброї волі МЕБ) та представники багатьох міжнародних організацій.

Під час відкриття було наголошено на важливості безпечності продуктів харчування для населення, інноваційних дій та пошуку необхідних рішень з метою забезпечення здоров’я тварин та людей.

У понеділок, 27 травня, Асамблея делегатів продовжила свою активну роботу, заслухавши річний звіт Генерального директора МЕБ доктора Бернара Валла.

Цього ж дня відбулася робоча зустріч Івана Бісюка з представниками ГД САНКО ЄК, зокрема керівником 7 відділу двосторонніх міжнародних зв’язків доктором Лоренцо Терці та співробітниками відділу.

Під час зустрічі було порушено низку важливих питань щодо поширення захворювання, викликаного вірусом Шмалленберг, експорту м’яса птиці та яєць з України на ринок ЄС, можливого інспектування підприємств на предмет постачання до Європи сухого молока та харчового протеїну, а також аспектів продовження співпраці та поглиблення зв’язків України з ЄК.

Цього дня відбулося засідання Регіональної комісії МЕБ по Європі. Було заслухано доповіді Президента Регіональної комісії щодо діяльності за минулий рік доктора Аго Партель, (Естонія), Регіонального представника МЕБ по країнах Східної Європи доктора Н. Белева (Болгарія), Представника МЕБ у Брюсселі Доктора Надеж Лебук, Представника МЕБ у Москві доктора  Казімераса Лукаускаса.

Делегати 53 країн, які входять до складу комісії, внесли пропозиції щодо Технічної теми 1 для пропозиції до 83-ї Генеральної сесії та Технічної теми 2 для внесення в порядок денний проведення 26-ї Конференції Регіональної комісії МЕБ по Європі 2014 року. Наразі Асамблея продовжує свою роботу та обговорення важливих питань здоров’я та благополуччя тварин, визначення складу робочих груп, затвердження текстів Кодексу здоров’я наземних тварин МЕБ.

версія для друку