українська російська англійська
Керівники та активісти громадських організацій інвалідів навчалися моніторингу
28.05.2013 | 15:44
Прес-служба Державної служби з питань інвалідів та ветеранів

20–24 травня 2013 року в смт Козин, що на Київщині, Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» за підтримки Міністерства соціальної політики та Державної служби з питань інвалідів та ветеранів провела Всеукраїнський навчальний семінар «Школа лідерів – моніторинг реалізації державної цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року».

Головна мета заходу – навчання керівників та активістів громадських організацій інвалідів (ГОІ) проведенню моніторингу виконання Державної цільової програми “Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів” на період до 2020 року;  оволодіння навиками експертно-аналітичної роботи; сприяння підвищенню впливу лідерів громадських організацій інвалідів – членів Конфедерації у процесі формування та реалізації політики щодо інвалідів на  місцевому рівні.

Під час семінару розглядалися питання взаємодії ГОІ та органів державної влади,  працевлаштування та зайнятості інвалідів, адаптивно-оздоровчі методи реабілітації інвалідів як елементів виконання Державної цільової програми “Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів“ на період до 2020 року.

У заході взяли участь 50 осіб, які представляли 11 областей України, зокрема м. Київ, АР Крим, Волинську, Запорізьку, Київську, Львівську, Луганську, Харківську, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську.

Визначальним результатом плідної роботи під час проведення семінару можна вважати одностайне переконання, що співпраця влади і громадських організацій – велика сила. Лише  спільними зусиллями та наполегливою співпрацею можна створювати  належні умови для формування такого устрою, в якому кожна людина мала б рівні можливості для розвитку, кожне людське життя мало б цінність, а кожен громадянин з особливими потребами мав би надійний соціальний захист.

версія для друку