українська російська англійська
У 2013 році Дніпропетровщина в 2 рази збільшить суму залучених в АПК інвестицій
28.05.2013 | 18:20
Дніпропетровська ОДА

У 2013 році Дніпропетровська область в 2 рази збільшить суму залучених в АПК інвестицій. Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час прес-конференції.

За словами керівника області, в 2013 році в аграрний сектор регіону буде залучено близько 800 млн. грн.

«Дніпропетровська область є піонером серед регіонів України, в якому було створено регіональне інвестиційне агентство. Портфель проектів агентства в даний час перевищує 1,8 млрд. дол. США. Торік в аграрний сектор області було залучено близько 400 млн. грн. і в цьому році ми плануємо збільшити цю суму майже у 2 рази. Дніпропетровська область крім своєї промислової спрямованості, є ще й аграрним регіоном, тому аграрний сектор визначений в області окремою галуззю інвестиційного розвитку», - сказав Дмитро Колесніков.

Він також підкреслив, що на 2013 рік у Дніпропетровській області вже розроблені інвестиційні проекти з розвитку свинарства, великої рогатої худоби, розвитку великих аграрних підприємств.

Зокрема, в IV кварталі 2013 року в сел. Ювілейне буде введена в експлуатацію 2-га черга молочно-виробничого комплексу «Катеринославський» вартістю 64,38 млн. грн. Об'єкт розрахований на 1,5 тис. корів і дозволить додатково створити 112 робочих місць.

версія для друку