українська російська англійська
К.Грищенко: Виставка "1000 років української печатки" гідна бути представленою у провідних музеях світу
28.05.2013 | 20:23
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

28 травня Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав виставку «1000 років української печатки» у Національному музеї історії України.

В рамках спільного проекту Національного музею історії України і Музею історичних та культурних реліквій родини Шереметьєвих представлено понад 400 печаток, що відображають різні періоди культурного та історичного розвитку України, її державного життя впродовж 1000 років. Експонати для виставки надали 15 провідних музеїв, архівів, бібліотек України та Росії. Матеріали виставки хронологічно охоплюють період від часів Київської Русі до кінця ХХ століття.

«Більшість представлених експонатів невідомі широкому загалу і всі представлені експонати справляють величезне враження. На експозиції використовуються сучасні інтерактивні технології, які дозволяють відвідувачам за допомогою сенсорних екранів детально ознайомитися з кожним експонатом, поринути в часи Київської Русі, доторкнутися до предметів козацької доби. Ця виставка є унікальною і гідна того, щоб бути представленою у провідних музеях світу», - зазначив К.Грищенко.

Віце-прем’єріністр висловив переконання, що виставка «1000 років української печатки» буде успішною та викличе великий інтерес у відвідувачів Національного музею історії України.

 

версія для друку