українська російська англійська
Херсонська ОДА: Цьогоріч заплановано оздоровити та охопити відпочинком майже 84 тис. дітей
29.05.2013 | 09:54
Херсонська ОДА

З метою виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, у цьому році на Херсонщині заплановано оздоровити та охопити відпочинком 83 тис. 346 дитини, що складає 80% від загальної кількості дітей.  Про це повідомила заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко під час Всеукраїнської селекторної наради, яка пройшла під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії Королевської.

Також вона додала, що на даний час 104 тис. 183 дитини навчаються в школах Херсонської області. На Херсонщині функціонують 542 закладів оздоровлення та відпочинку,  із яких 46 стаціонарного та позаміського типу і 6 санаторного типу, всі вони на сьогодні отримали паспорти та дозвіл на роботу і можуть з 01 червня приймати дітей.

До того ж, цього року кількість шкільних закладів з денним перебуванням складає 492, що на 9 більше ніж у минулому році. З них 487 вже мають дозвіл на свою роботу. Крім того, на сьогодні в Херсонській області вже працює 201 шкільний табір.

Що стосується забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей пільгових категорій було зазначено, що на даний час складені адресні списки, а саме, 2454 сиріт буде охоплено оздоровленням.

Так, діти-інваліди, що потребують оздоровлення та відпочинку, будуть охоплені 100%, діти з багатодітних сімей та діти з мало забезпечених сімей - 90%, та діти, постраждалі в наслідок Чорнобильської катастрофи також будуть охоплені 100%.

 

 

версія для друку