українська російська англійська
Сергій Тимченко: З початку року в Національній кадастровій системі зареєстровано майже 400 тис. нових земельних ділянок
29.05.2013 | 10:07
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

З початку року в Національній кадастровій системі (НКС) зареєстровано майже 400 тис. нових земельних ділянок та видано 242 тис. витягів з Державного земельного кадастру. Зокрема, станом на 27 травня 2013 року, землевпорядники зареєстрували у Київській області 37579 земельних ділянок, у Вінницькій – 29224, Тернопільській – 19303, Полтавській – 17103 наділи. Нині кадастрові реєстратори витрачають як на реєстрацію ділянки, так і на видачу витягів у десятки разів менше часу, ніж минулого року. Темпи роботи системи з реєстрації земельних ділянок щотижня збільшуються в середньому з півтори тисячі реєстрацій на день у січні до майже 6 тисяч на кінець квітня.

З кожним днем органи земельних ресурсів нарощують темпи робіт з реєстрації земельних ділянок та видачі витягів з Державного земельного кадастру. Продовжується удосконалення Національної кадастрової системи щодо розширення функціональних можливостей та прискорення обслуговування та  створення  комфортних  умов для громадян. Завдяки тотальній комп’ютеризації та автоматизації виробничих процесів ми уже фактично звели до мінімуму спілкування чиновника та заявника, що є основою для подолання корупції та здирництва у сфері земельних відносин”, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко під час апаратної наради.

Крім того, у 2013 році завдяки спрощенню процедури та автоматизації процесів плата за державну реєстрацію земельної ділянки скоротилася з 93 до 65 грн., а за видачу витягу – з 71 до 53 гривень.

 

 

версія для друку