українська російська англійська
Микола Азаров: Україна може розвинути туризм на рівні країн ЄС
29.05.2013 | 10:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що туристична галузь України може забезпечити, як і країни Європейського Союзу, 8% сукупного ВВП та 12% робочих місць від загальної чисельності зайнятих. На цьому Глава Уряду наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 29 травня 2013 року.

«У країнах ЄС туризм формує 8 відсотків сукупного ВВП, а кількість робочих місць у індустрії туризму становить близько 12 відсотків від загальної чисельності зайнятих. На такий рівень повинна орієнтуватися і Україна – це цілком здійснена мета», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зауважив, що особливо після Євро-2012 потік туристів до України зростає: «Він може або стати стабільно великим, або ж повернути в країни з кращим сервісом та інфраструктурою».

При цьому Глава Уряду звернув увагу на необхідності негайної модернізації туристичної галузі. «Треба системно змінити ставлення до туристичної галузі і принципи роботи на цьому ринку», - наголосив Микола Азаров, додавши, що розвиток туризму як індустрії – це водночас розвиток інших секторів економіки, таких, як транспорт, зв'язок, будівництво, торгівля та інше. У цілому, за його словами, розвиток туризму є перспективним напрямком активізації української економіки.

 

 

версія для друку