українська російська англійська
Уряд на черговому засіданні заслухає звіт про роботу Державного агентства туризму і курортів
29.05.2013 | 11:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

На наступному засіданні Кабінету Міністрів Уряд комплексно розгляне проблеми туристичної галузі і заслухає звіт про роботу Державного агентства туризму і курортів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 29 травня 2013 року.

«За весь час незалежності жоден Уряд досі не створив Державну цільову програму розвитку туризму та курортів. Держтуризмкурорт вже майже два роки розробляє цю програму на виконання завдання Уряду. Хіба це нормальна робота?» - сказав Микола Азаров.

Він назвав основні проблеми, які заважають розвитку туризму та рекреаційних послуг в Україні. Це відсутність стандартів та технічних регламентів,  гармонізованих до європейських, інфраструктурне та інформаційне облаштування об’єктів не відповідає сучасним вимогам: просто кажучи, наші об’єкти не облаштовані так, як звикли туристи, які платять свої гроші за відповідний комфорт і сервіс; у нас елементарно мало  конкурентоздатних вітчизняних туристичних продуктів; матеріально-технічна база сфери туризму та курортів, зокрема санаторно-курортних закладів, відверто застаріла; в Україні жорсткий дефіцит кваліфікованих кадрів туристичної галузі з відповідним світовому досвідом роботи.

  Прем’єр-міністр наголосив, що «настав час взятися за розвиток туристичної галузі як індустрії. Системно і комплексно».

 

версія для друку