українська російська англійська
На Полтавщині у кожному районі створять дитячий будинок сімейного типу
29.05.2013 | 12:06
Полтавська ОДА

Працівники обласних та районних служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді на Полтавщині працюють над тим, аби кожна дитина, яка не має родини, здобула власну домівку, близьких і рідних людей. У цьому напрямку є результат: якщо у 2010 році у сім’ях виховувалися 68,5% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, то у поточному році цей відсоток становить 80,9 (загальноукраїнський показник 78,1%).

Головою облдержадміністрації Олександром Удовіченком дано доручення щодо створення дитячих будинків сімейного типу в кожному районі та місті області. Якщо на початок року в 11 районах не було таких сімей, то за півроку вже створили дитячі будинки сімейного типу 5 районів (Карлівська, Лохвицька, Машівська, Миргородська, Решетилівська райдержадміністрації).

У 2013 році до сімейних форм виховання влаштовано 148 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загалом у 32 дитячих будинках сімейного типу та 151 прийомній сім’ї виховується 440 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Переважна більшість з них – брати і сестри. Найбільше дітей виховуються у таких сім’ях у Зіньківському, Полтавському та Пирятинському районах.

 

версія для друку