українська російська англійська
На з'їзді Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України обговорили проблеми практикуючих ветлікарів
29.05.2013 | 12:14
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

У роботі з’їзду брали участь понад 170 членів Асоціації, Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимир Горжеєв та заступник Голови  Віталій Башинський.

Про роботу Асоціації впродовж  2010-2012 рр. відзвітувала Голова АСВМУ Оксана Рудь. Також делегати заслухали інформацію представника ревізійної комісії, виступи членів правління та делегатів з різних регіонів України.

У своїх виступах представники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України і практикуючі ветеринарні лікарі відзначили ефективність та результативність роботи Асоціації протягом звітного періоду, позитивно оцінивши звіт Оксани Рудь і одностайно підтримали її кандидатуру на посаду Голови Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України відкритим голосуванням.

Також затверджено новий склад правління Асоціації та ревізійної комісії.

Делегати з’їзду також прийняли ряд важливих рішень: спільно з Державною ветеринарною та фітосанітарною служби України складено відкритого листа керівництву держави з пропозиціями щодо внесення важливих змін до антикорупційного законодавства з метою оптимізації роботи насамперед практикуючих лікарів у сільській місцевості; розглянуто поточні проблеми галузі та висловлені пропозиції щодо їх вирішення. Зокрема, обговорювалися питання оптимізації підвищення кваліфікації ветеринарних фахівців, проект положення «Про ветеринарний статуарний орган», затвердження якого на законодавчому рівні дало б змогу наблизитися до європейської моделі роботи галузі та громадянського суспільства в цілому.

Як відзначив у своєму виступі Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимир Горжеєв, проблеми, які постають перед ветеринарною галуззю в нашій державі, можна успішно вирішувати лише за умови тісної співпраці державної служби та спільноти практикуючих ветеринарних лікарів, інтереси якої представляє саме Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України.

версія для друку