українська російська англійська
Микола Азаров закликає громадян орієнтуватися на офіційну інформацію
29.05.2013 | 14:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 29 травня 2013 року закликав громадян орієнтуватися не на політичні провокації, а на офіційну інформацію.

«І плани, і рішення, і дії Уряду відкриті, вони обговорюються з експертами, громадськими організаціями, учасниками ринку. Особливо, коли мова про чутливі для людей питання. Тому наші люди, коли йдеться про урядову політику, повинні орієнтуватися не на дискусії і особисті думки, тим більше не на чутки і політичні провокації, а на цілком доступну офіційну інформацію та коментарі - на Урядовому порталі, в газеті «Урядовий кур’єр», інших офіційних джерелах», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр відзначив, що раз у раз громадян «лякають» «таємними зловмисними планами» влади. То нібито тарифи збираються підвищувати, то зарплати бюджетникам зменшити. Остання (на жаль, тільки за черговістю) «страшилка» - це нібито підвищення акцизів на автомобільне пальне наполовину.

«Я скажу одразу з приводу всіх провокаційних «інформаційних викидів»: довіряти треба тільки офіційній інформації Уряду. За цю інформацію ми несемо персональну відповідальність на відміну від того, що іноді розміщується на шпальтах газет, в інформаційних повідомленнях», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку