українська російська англійська
Держсільгоспінспекція та Держекоінспекція посилюють співпрацю щодо використання земель природоохоронного призначення
29.05.2013 | 16:30
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства в Чернівецькій області провела колегію за підсумками роботи Інспекції за І квартал 2013 року.

Зокрема, на засіданні зосередили увагу на ефективності проведення інспекторських контрольних заходів, своєчасного та повного виконання плану перевірок суб’єктів господарювання, а також обговорили забезпечення належного рівня виконавчої дисципліни, законності та повноти виконання функцій державного нагляду (контролю) у відповідності до законодавства.

Окрім того, в рішенні колегії, яке прийнято за її результатами, начальників управлінь зобов`язали взяти під особистий контроль проведення сертифікації сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень, забезпечити перевірку готовності зернозбиральної техніки до збирання врожаю ранніх зернових культур в 2013 році. Також, на засіданні, було зосереджено увагу й на питаннях дотримання вимог земельного законодавства при наданні, вилученні, купівлі-продажу земельних ділянок. Окремо звернено увагу на підвищенні професійного рівня, в частині  здійснення перевірок та ефективності виконання службових обов’язків, кожного інспектора.

Разом з тим, на завершення, учасники засідання звернули увагу на необхідність підвищення взаємодії із Державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області, зокрема, що стосується дотримання вимог законодавства при використанні земельних ділянок водного фонду, природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення.

версія для друку