українська російська англійська
На Волині відбудуться Європейські Дні Добросусідства
29.05.2013 | 16:24
Волинська ОДА

Цьогоріч у Волинській області в серпні на українсько-польському кордоні вкотре відбудуться Європейські Дні Добросусідства. Зокрема, у місцевості «Кречів-Крилів» Республіки Польща вони пройдуть 10-11 серпня, а з 9 до 15 серпня  на волинській стороні - у місцевості «Адамчуки-Збереже», що у Шацькому районі.

Сьогодні у робочій зустрічі української та польської сторін взяли участь заступник голови Волинської облдержадміністрації Едуард Стоєв, Генеральний консул України в Любліні Іван Грицак; консул Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцкі.

Едуард Стоєв розповів, що Дні Добросусідства на території Волинської області проводяться уже п’ять років поспіль: «Ці міжнародні заходи ще тісніше зближують наші народи. Налагоджено багато бізнесових, культурних, наукових контактів».

Європейські Дні Добросусідства сприяють активізації міжнаціональних відносин на прикордонних територіях. Також вони дають поштовх розвитку транскордонної співпраці.

У рамках Днів Добросусідства заплановані форуми,  конференції, мистецькі дійства, спортивні змагання, ярмарки народних ремесел, а також заходи для дітей та молоді.    

 

версія для друку