українська російська англійська
На Сумщині поліпшують медичні послуги
30.05.2013 | 09:15
Сумська ОДА

У Конотопському діагностичному відділенні на Сумщині розпочали роботу кабінети  комп’ютерної томографії та мамографії.

 «Обстеження проводиться за попереднім записом та направленням лікаря. Пройти його можуть всі бажаючі, навіть мешканці інших районів. Процедура є безкоштовною, витрати можуть виникнути лише на матеріали, що використовуються для обстеження, наприклад плівку», – наголосив посадовець.

«Томограф дає можливість детально обстежити травми та захворювання головного мозку, онкозахворювання. Знімки допомагають поставити діагноз в складних для діагностування випадках», – зазначив головний лікар Конотопської центральної районної лікарні Володимир Драганюк.

За його словами, в кабінеті мамографії обстежуються жінки з хворобами молочних залоз. Подібне обстеження вкрай необхідне всім жінкам, старшим за 40 років. Новий апарат з цифровою обробкою українського виробництва дозволяє проводити подальшу роботу зі знімком, тобто дає можливість зробити зображення більш чітким, при необхідності збільшеним, роздивитися з різних боків, наблизити певний сегмент.

Лікарі задоволені новим обладнанням та умовами праці, а пацієнти вдячні за можливість пройти обстеження за місцем проживання, зазначив виконуючий обов’язки Конотопського міського голови Микола Башкиров.

 

 

версія для друку