українська російська англійська
У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2013 році відпочиватимуть близько 23 тисяч дітей
30.05.2013 | 10:10
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2013 році планується оздоровити близько 23 тисяч дітей. На підприємствах залізничного транспорту України влітку 2013 року для  оздоровлення дітей планується задіяти 24 дитячі заклади.

У оздоровницях відпочиватимуть діти працівників галузі, серед яких діти-сироти, інваліди,  діти із малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, а також ті, які проживають у зонах радіоактивного забруднення.

Батьки сплачуватимуть лише 10-30% вартості путівки, а решта компенсуватиметься за кошти підприємств, відомчих профспілок та регіональних відділень Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

Дитячі оздоровниці готуються до першого заїзду дітей. Їх готовність до прийому дітей буде визначатися комісіями за участю представників місцевих органів влади, санітарно-епідеміологічних станцій та пожежної охорони.

Для забезпечення якісного відпочинку дітей, надання їм кваліфікованих та ефективних послуг у зміцненні здоров’я створюються безпечні умови для проживання і харчування, забезпечення охорони їх життя і здоров’я, санітарно-гігієнічний та протиепідемічний нагляд. Облаштовуються медичні пункти, спортивні майданчики, відкриті водойми та санітарно-побутові приміщення.

Наразі робота з організації дитячого відпочинку триває.

 

 

версія для друку