українська російська англійська
К.Грищенко відкрив український павільйон у рамках 55-ї Венеціанської Бієнале
30.05.2013 | 11:20
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

29 травня 2013 року у м. Венецiя Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко урочисто відкрив український павільйон сучасного мистецтва у рамках 55-ї Венеціанської Бієнале.

Під час своєї промови він наголосив, що участь українських митців у Венеціанській Бієнале є непересічною можливістю не тільки представити свої роботи широкій міжнародній аудиторії, але і через їхнє мистецтво сприяти відкриттю та подальшому пізнанню України світом.

Костянтин Грищенко також зазначив, що наша держава останніми роками є не тільки учасником багаточисельних міжнародних виставкових заходів, але і намагається створити в Україні своєрідну міжнародну платформу сучасного мистецтва. Свідченням чого стала успішна реалізація у минулому році ініціативи «Арсенале - 2012».

На цьогорічній Венеціанській Бієнале Україна представлена молодими українськими художниками, серед яких Жанна Кадирова, Микола Рідний та Гамлет Зіньковський. Їхній проект «Пам’ятник пам’ятнику», тема якого відповідає загальній концепції цьогорічної Бієнале – «Енциклопедичний палац», має на меті розглянути питання пам’яті у всіх її аспектах - як історичному і культурному, так і особистому.

Вже у перший день виставки український павільйон відвідало багато іноземних гостей, а також представників української громади.

 

версія для друку