українська російська англійська
Микола Азаров: Україна розраховує на економічне зростання до кінця року попри послаблення ринків збуту
30.05.2013 | 13:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Влада розраховує на економічне зростання в Україні у 2013 році, незважаючи на послаблення зовнішніх ринків збуту продукції.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі у четвер із Віце-президентом Європарламенту Яцеком Протасєвічем.

«Економіка України переживає значні труднощі, які передусім пов'язані з послабленням наших зовнішніх партнерів, зокрема і Євросоюзу, оскільки рецесія у ЄС впливає на наш товарообіг – він зменшується. Уповільнення темпів зростання в Азії також впливає на наші традиційні ринки. Ми сподіваємося виправити ситуацію і до кінця року вийти на економічне зростання», - зазначив Микола Азаров.

Яцек Протасєвіч, у свою чергу, подякував Миколі Азарову за підтримку місії Пета Кокса і Алєксандра Кваснєвського. «Від імені президента Шульца я хочу подякувати вам за вашу щиру підтримку місії Кваснєвського-Кокса», - сказав він.

«Місія Кваснєвського-Кокса – це унікальна місія. Вона використала всі свої можливості, на мій погляд, на 100 відсотків. Вони 15 разів зустрічалися з Президентом України, 15 разів вони зустрічалися з Прем'єр-міністром, вони багато разів зустрічалися із представниками опозиції та Юлією Тимошенко», - зауважив Прем'єр-міністр України.

Микола Азаров, серед іншого, запросив президента ЄП Мартіна Шульца відвідати інвестиційну конференцію "Україна і партнери", яка пройде в Києві 13-14 червня.

 

версія для друку