українська російська англійська
За три місяці 2013 року на Дніпропетровщині введено 67,5 тис. кв. м житла
30.05.2013 | 14:37
Дніпропетровська ОДА

За три місяці 2013 року на Дніпропетровщині введено 67,5 тис. кв. м житла. Це на 18,1% більше ніж за аналогічний період 2012 року. Про це доповів керівнику регіону Дмитрові Колєснікову директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Дніпропетровської облдержадміністрації Анатолій Комірний під час колегії.

Зокрема, у рамках соціальних ініціативи Президента України Віктора Януковича «Доступне житло» цього року введено в експлуатацію будинок у Новомосковську на 128 квартир. За програмою здешевлення іпотечного кредитування кватири придбали 36 сімей-новоселів.

Загалом цього року на таких умовах матимуть змогу придбати квартири близько 300 сімей у 10-ти будинках.

Керівник регіону Дмитро Колєсніков зазначив, що будинки, квартири в яких вже зараз можна брати у кредит під 3% річних, розташовані у Дніпропетровську, Новомосковську та Павлограді, а також у Дніпропетровському, Петриківському та Верхньодніпровському районах області. Планується, що цього року право на участь в програмі «Достуне житло» отримають ще 7 будинків, зокрема, документи на 5 з них вже подані до Мінрегіонбуду на розгляд. Таким чином географія реалізації програми «Доступне житло» на Дніпропетровщині пошириться на Нікополь, Кривий Ріг та Дніпродзержинськ, а також ще один будинок у Новомосковську.

версія для друку