українська російська англійська
Презентовано досягнення Львівщини з розвитку та покращення інвестиційного середовища
30.05.2013 | 15:10
Львівська ОДА

30 травня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Інвестиційний атлас України: дорожня карта для інвесторів» у  м. Києві, організатором якого є компанія Price waterhouse Coopers (PwC) в Україні та Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами.

Під час заходу Віктор Шемчук презентував основні досягнення Львівщини щодо розвитку та покращення інвестиційного середовища, які забезпечили області друге місце у «Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів» та третє місце за ефективністю вкладеного капіталу у рейтингу журналу Європейських міст і регіонів майбутнього FDI (Financial Times).

У своєму виступі голова області  наголосив на трьох ключових напрямках для інвестування на Львівщині, а саме: будівництво концесійних доріг, розвиток логістичної інфраструктури та утворення підприємств з переробки твердих побутових відходів.

Зазначимо, учасниками круглого столу були представники міжнародних організації та бізнес-асоціацій, посольств країн Європейського Союзу, Канади, США, Російської Федерації, КНР, Японії та Південної Кореї,  голови Харківської, Донецької, Дніпропетровської облдержадміністрацій та Київської міськдержадміністрації.

 

версія для друку