українська російська англійська
Держспоживінспекція та Тернопільська ОДА підписали меморандум про співпрацю
30.05.2013 | 16:30
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

29-30 травня Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов з робочою поїздкою відвідав м. Тернопіль з метою ознайомлення з ситуацією та налагодження конструктивного діалогу між, владою, бізнесом і споживачами, спрямованого на покращення якості життя громадян України.

За результатами зустрічі підписано Меморандум про співробітництво між Держспоживінспекцією та Тернопільською ОДА, яким зазначені основні напрямки роботи. Згідно з документом, сторони мають намір координувати діяльність щодо надання методичної допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування з питань здійснення заходів щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, сприяння створенню умов для набуття населенням правових знань у сфері захисту прав споживачів.

Крім того, ОДА та Державна інспекція України  з питань захисту прав споживачів надаватимуть взаємну консультативну та іншу необхідну допомогу, здійснюватимуть обмін інформацією та співпрацюватимуть у вирішенні проблемних питань, що виникатимуть під час реалізації функцій з державного управління.

Сергій Орєхов підкреслив, що лише за умови тісної та активної співпраці можна налагодити діалог між усіма учасниками ринку.

Під час зустрічі було винесено на обговорення питання якості надання послуг ЖКХ, якості продуктів харчування на споживчому ринку Тернопільщини, а також забезпечення літнього оздоровлення дітей.

Було зазначено, що тільки на Тернопільщині у поточному році заплановано оздоровлення та відпочинок майже 80  тис. дітей області, і тому, вже сьогодні, необхідно вжиті термінові заходи, спрямовані на посилення контролю під час перевірок закладів дитячого оздоровлення, особливо щодо якості та безпечності продуктів харчування.

Проте, ефективність на підготовчому етапі буде залежати від злагодженої взаємодії місцевих органів виконавчої влади та контролюючих структур.

 

версія для друку