українська російська англійська
У ПАТ "Укргідроенерго" проведено семінар з технічного захисту інформації
30.05.2013 | 16:26
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

28 та 29 травня 2013 року на базі ПАТ «Укргідроенерго» (філія «Каскад Київських ГЕС та ГАЕС») відбувся науково-практичний семінар на тему: «Організація робіт з технічного захисту інформації на підприємствах паливно-енергетичного комплексу». Для участі у семінарі залучались фахівці, до сфери відповідальності яких входять питання захисту інформації підприємств, що підпорядковані Міненерговугілля України, енергопостачальні компанії, адміністрації «Держспецзв’язку» України, Держслужби України з питань захисту персональних даних, представники інших товариств та організацій.

 Під час роботи семінару вивчались керівні документи з технічного захисту інформації, впровадження систем ТЗІ, а також нормативно-методичне забезпечення заходів ТЗІ. Одночасно розглядались питання організації захисту інформації, що становить державну таємницю, службову та конфіденційну інформацію. Учасниками заходу обговорювались заходи захисту персональних даних в ІТС, аспекти створення комплексних систем захисту інформації в автоматизованих системах. Особливу увагу було приділено ознайомленню з технічними засобами несанкціонованого контролю, акустичного контролю та протидії технічним засобам розвідки тощо.

Семінар пройшов змістовно, у діловій та активній атмосфері. Відбувся обмін досвідом у роботі з технічного захисту інформації на об’єктах ПЕК, обговорювались нагальні питання удосконалення заходів щодо безпечної передачі інформації, запобігання та недопущення її витоку, обговорено рекомендації щодо вирішення проблем безпосередньо на підприємствах із зазначеного напрямку.

Крім цього, з учасниками семінару було проведено практичне заняття на тему: «Організація заходів з безпеки філії Каскад Київських ГЕС та ГАЕС», на якому було продемонстровано напрямки щодо забезпечення безпечного функціонування особливо важливого державного об’єкта гідроелектроенергетики, яким є Київська ГЕС.

Підсумком семінару стало  визначення пріоритетних напрямків роботи при здійсненні заходів з ТЗІ на об’єктах, які підпорядковані Міненерговугіллю України.

 

версія для друку