українська російська англійська
Мінрегіон ініціюватиме питання відновлення роботи Державної житлово-комунальної інспекції
30.05.2013 | 17:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вимушене ініціювати питання відновлення роботи Державної житлово-комунальної інспекції, яка діяла раніше.

Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на засіданні колегії Мінрегіону у Вінниці під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, в якій взяли участь представники облдержадміністрацій, міські голови, керівники комунальних підприємств.

Геннадій Темник зазначив, діяльність такої інспекції необхідна виходячи з аналізу попереднього опалювального періоду і тих аварій, які мали місце.

«Інспекція повинна здійснювати державний контроль за дотриманням стандартів, нормативів, норм, порядків і правил у сфері житлово-комунального господарства. В її компетенції також має бути державний нагляд за виконанням  робіт з утримання, обслуговування та використання житлового фонду та за виконанням  інвестиційних і регіональних програм розвитку житлово-комунального господарства», - сказав Міністр.

версія для друку