українська російська англійська
У Криму відкрили перший український симуляційний тренінговий центр
30.05.2013 | 19:10
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

30 травня на базі Кримського перинатального центру у Сімферополі відкрили перший в Україні сучасний симуляційний навчальний центр.

Центр був створений у рамках реалізації українсько-швейцарської програми "Здоров'я матері та дитини" та національного проекту "Нове життя". На базі симуляційного центру медики тренуватимуться надавати медичну допомогу під час пологів з ускладненнями на спеціальних манекенах. Такі тренування також дозволять покращити взаємодію між усіма фахівцями, що надають допомогу породіллям та новонародженим, й матимуть позитивний вплив на результат їхньої роботи. "Кінцева мета проекту - покращити якість медичних послуг для населення", - сказав під час відкриття центру заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов.

Під час робочої поїздки до АР Крим Олександр Толстанов також узяв участь у нараді на тему: "Регіоналізація перинатальної допомоги: перші підсумки роботи у регіонах - учасниках національного проекту "Нове життя".

Заступник Міністра охорони здоров'я України обговорив з медиками перебіг модернізації первинної медичної допомоги. "Можна констатувати - початковий етап реформування галузі охорони здоров'я пройдено. Основні структурні зміни первинної та екстреної допомоги відбулися. Реформа здійснюється за певною логікою, яка веде до покращення доступності і якості медичної допомоги, більш ефективного використання ресурсів галузі", - сказав Олександр Толстанов.

Також заступник Міністра охорони здоров'я України ознайомився з роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 у. м. Сімферополі та   Новофедіровської  амбулаторії загальної практики - сімейної медицини. 

версія для друку