українська російська англійська
На Одещині завершується будівництво "Придунайської" сонячної електростанції
30.05.2013 | 18:50
Одеська ОДА

В Арцизькому районі Одеської області в рамках реалізації стратегічних завдань Президента України Віктора Януковича з розвитку незалежної вітчизняної енергетики завершується будівництво альтернативного джерела електроенергії - «Придунайської» сонячної електростанції. Як повідомив голова Арцизької районної ради Іван Бузіян, цей об’єкт стратегічного значення вирішить головну проблему всього району – відсутність газу.

«Придунайська» сонячна електростанція дасть можливість забезпечити Арцизький район потужною електромережею на 100 відсотків і дасть змогу мешканцям відмовитися від газових балонів та вугільних котлів», - сказав Іван Бузіян.

Проектна потужності нової сонячної електростанції - 43,14 МВт. Це вдвічі більше, ніж потрібно Арцизькому району. Отож, як зазначив голова Арцизької районної ради, електричних потужностей вистачить і на сусідні райони.

Сонячна електростанція розташована на території Павлівської та Долинівської сільських рад. Орієнтовний термін відкриття об’єкта – початок червня 2013 року.

 

версія для друку