українська російська англійська
На Тернопільщині триває робота зі створення дитячих будинків сімейного типу
31.05.2013 | 09:56
Тернопільська ОДА

На Тернопільщині продовжується робота зі створення дитячих будинків сімейного типу. Як поінформував членів колегії облдержадміністрації начальник служби у справах дітей Степан Герасимів, на виконання доручень Президента України щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини, буде створено в сзерна Зборівського району дитячий будинок сімейного типу.

З бюджету Озерянської сільської ради виділено 30 тис. гривень, які використовуються для виготовлення проектно-кошторисної документації по переобладнанню наявного приміщення, площею 162 кв.км. в житлове.

Відкриття дитячого будинку сімейного типу заплановано на грудень 2013 року.

Організаційна робота щодо створення дитячих будинків сімейного типу проводиться у Бучацькому, Гусятинському та Кременецькому районах.

В області 6 із 10 діючих дитячих будинків сімейного типу забезпечено автотранспортними засобами.

У 2012 році забезпечено автомобілем дитячий будинок сімейного типу родини Нестерюків з солотків Лановецького району.

Незабаром автотранспорт отримає дитячий будинок сімейного типу родини Валентини Степанюк з сураж Шумського району.

Також Степан Герасимів наголосив, що в області здійснюється соціальний супровід прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Заборгованості з виплати державних соціальних допомог дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування та грошового забезпечення опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям немає.

 

версія для друку