українська російська англійська
Херсонщина переймала львівський досвід впровадження енергозберігаючої термомодернізації житлового фонду
31.05.2013 | 10:55
Херсонська ОДА

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентин Підвисоцький взяв участь у семінарі - тренінгу в рамках програми «Управління житловою нерухомістю і термомодернізація споруд – досвід України та Німеччини».

Даний захід передбачав проведення дводенного семінару.

Так, у перший день було запрошено представників ОСББ з метою вивчення досвіду Німеччини (діяльність Фонда Фрідріха Науманна «За Свободу в Україні») та позитивний досвід впровадження проектів термомодернізації будівель у Херсонські області (ХОГО «Регіональна рада підприємців»).

Другий день семінару було присвячено запровадженню ефективного управління житловою нерухомістю та питанням підвищення енергоефективності, а також їх відображення у діяльності органів місцевого самоврядування.

Валентин Підвисоцький під час свого виступу наголосив, що наразі питання навчання кадрів є ключовим завданням у сфері підвищення енергоефективності.

Крім того, в семінарі взяв участь голова правління Львівської громадської організації «Центр дослідження місцевого самоврядування Володимир Бригілевич, який поділився з присутніми досвідом впровадження енергосберігаючої термомодернізації житлового фонду і наголосив на проблемних питаннях в Українському законодавстві.

 

версія для друку