українська російська англійська
Вінниччина презентувала свій потенціал у Республіці Польща
31.05.2013 | 11:50
Вінницька ОДА

У місті Вишкув Мазовецького воєводства Республіки Польща 29 травня відбувся І Регіональний економічний форум. Його учасники стали представники місцевих органів влади та бізнес-структур Вінниччини (Україна) та Мазовії (Польща). Очолив делегацію від Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусяк. Обласну державну адміністрацію представляв на форумі перший заступник голови ОДА Максим Боровський.

Також участь у форумі взяли кілька десятків вінницьких підприємців, які мають намір розвивати бізнес-контакти з польськими колегами.

Форум відбувся у форматі 3-х тематичних сесій: «Мазовше і Вінниччина – регіони відкриті для інвесторів», «Інвестиції в Україну – рецепт від кризи?», «Як органи влади можуть підтримувати підприємців?».

У ході 1-ї сесії Вінницька область здійснила слайд-презентацію економічного потенціалу «Вінниччина – бізнес в центрі України». Зокрема, наголошувалося на природних ресурсах регіону, його логістичних і туристичних можливостях, аграрному та рекреаційному сегменті бізнесу.

Паралельно цьому відбулись ділові переговори за участі 2-3-х потенційних бізнес-партнерів, які мали на меті ознайомлення з основною діяльністю колег та обмін контактами.

Після завершення сесійних засідань відбулась загальна дискусія на тему «Як органи влади можуть ефективно здійснювати пошук інвесторів».

Фіналом І Регіонального економічного форуму став «Концерт дружби» – спільний виступ народного ансамблю танцю «Барвінок» (Вінниччина) і танцювального ансамблю «Силаба» (Мазовія).

 

версія для друку