українська російська англійська
Держфінінспекція та НСЖУ уклали меморандум про співпрацю
31.05.2013 | 14:50
Прес-служба Державної фінансової інспекції

31 травня Державна фінансова інспекція України (Держфінінспекція) та Національна спілка журналістів України (НСЖУ) уклали меморандум про співпрацю.

Меморандум укладено з метою налагодження та подальшого вдосконалення співпраці в інформаційній сфері.

Як зазначив Голова НСЖУ Олег Наливайко, підготовка тексту меморандуму відбувалася згідно з рекомендаціями Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів. Він слугуватиме більшій відкритості роботи Держфінінспекції, адже НСЖУ буде отримувати щоквартально перелік ЗМІ, включених до плану перевірок. Представники Спілки матимуть можливість бути присутніми під час перевірок ЗМІ. Це ще один крок влади до відкритості, до європейських цінностей загалом. Особливо важливо, що цей крок зроблено напередодні підготовки до роздержавлення комунальних та державних ЗМІ.

Зі свого боку Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв сказав: «Символічно, що меморандум про співпрацю між Держфінінспекцією та Національною спілкою журналістів України ми підписали, можна сказати, напередодні Дня журналіста. Хочу наголосити, що засоби масової інформації дуже допомагають нам у роботі. Проводячи відповідні журналістські розслідування та оприлюднюючи інформацію про резонансні порушення фінансової дисципліни, виявлені нашими фінансовими інспекторами, журналісти привертають увагу громадськості до суспільно значущих питань та проблем. Переконаний, що підписання меморандуму лише сприятиме нашій подальшій ефективній співпраці».

 

 

версія для друку