українська російська англійська
Голова Держінвестпроекту візьме участь в інтерактивному уроці у Закарпатській області
31.05.2013 | 14:44
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

3 червня Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів здійснить робочу поїздку в Закарпатську область.

Пріоритетним завданням Голови Держінвестпроекту є підбиття підсумків завершення першого етапу національного проекту «Відкритий світ» та тестування мобільних пристроїв вчителів та учнів, мультимедійних комплексів і цифрових лабораторій у загальноосвітній школі № 6 ім. В. Гренджі-Донського м. Ужгорода.

Під час відкритого прес-уроку «Успішне завершення першого етапу національного проекту та інтерактивне якісне навчання у кожній області України» для учнів, журналістів, представників громадських організацій та урядовців відбудеться демонстрація сучасного обладнання та прикладне ознайомлення з новітніми навчальними технологіями.

У рамках відкритого інтегрованого уроку з фізики та екології «Людина і енергія: двигун Стірлінга» буде продемонстровано ефективність технічних рішень першого етапу реалізації національного проекту «Відкритий світ» та сформовані основні критерії впровадження другого етапу проекту, який охопить 2 000 шкіл України.

Національний проект «Відкритий світ» спрямовано на модернізацію системи освіти України та доступ до якісної освіти кожної дитини з будь-якого куточка України.

Під час візиту запланована зустріч Голови Держінвестпроекту В. Каськіва з Головою Закарпатської обласної державної адміністрації О. Ледидою, а також низка інших робочих зустрічей.

 

версія для друку