українська російська англійська
Держспоживінспекція та Житомирська ОДА підписали Меморандум про співробітництво
31.05.2013 | 16:24
Прес-служба Державної інспекція з питань захисту прав споживачів

Державна інспекція з питань захисту прав споживачів та Житомирська облдержадміністрація уклали Меморандум про співробітництво. Документ підписали Голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов та голова Житомирської ОДА Сергій Рижук 31 травня у Житомирі.

Меморандумом передбачено спрямування спільних зусиль на створення гнучкої інноваційної системи  реалізації споживчої політики, яка відповідатиме найкращій світовій практиці та буде здатна адекватно реагувати на вимоги та потреби часу, суспільства, економіки і  споживачів.

На переконання підписантів, документ є дуже важливим кроком, який сприятиме посиленню взаємодії органів виконавчої влади щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів щодо якості та безпеки споживчих товарів та послуг.

«Всі основні напрями нашої подальшої роботи ми закріпили у підписаному Меморандумі про співробітництво. Впевнений, що наші сьогоднішні домовленості переростуть у плідну, тісну співпрацю», - зазначив Сергій Орєхов.

Сторони домовилися, що в основу своєї спільної роботи будуть покладені принципи прозорості, врахуванням громадської думки та забезпечення балансу інтересів усіх учасників ринку.

Також під час зустрічі було обговорено нагальні питання сфери захисту прав споживачів з керівництвом Житомирської обласної державної адміністрації, представниками громадських організацій, суб’єктів підприємницької діяльності усіх форм власності, громадянами - споживачами, були винесені на розгляд такі теми:

- реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів щодо якості та безпеки споживчих товарів та послуг;

- напрацювання спільних пропозицій щодо реалізації регіональної Програми захисту прав споживачів;

- сприяння органам місцевого самоврядування, громадським організаціям у здійсненні ними повноважень щодо захисту прав споживачів;

- обмін інформацією з метою забезпечення оперативної співпраці у вирішенні проблемних питань, що виникають під час виконання функцій з реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов наголосив на  основних пріоритетах у розвитку державної політики сфери захисту прав споживачів та важливості й актуальності проведення таких зустрічей, які дають можливість визначити першочерговість основних проблем споживчого ринку та ефективні методи їх вирішення

 

 

 

 

 

версія для друку