українська російська англійська
Микола Азаров: Для нас важливо розвивати співпрацю з Митним союзом на постійній основі
31.05.2013 | 16:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Для України важливо розвивати співпрацю з Митним союзом на постійній основі. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив у Білорусі на спільній прес-конференції з головою Комісії колегії Євразійської економічної комісії Віктором Христенком.

«Співпраця з країнами Митного союзу і з органами Митного союзу для нас надзвичайно важлива. І цим документом визначена наша учать у процесі підготовки рішень, які приймаються у Митному союзі. Ми будуватимемо нашу роботу на постійній основі і наш представник працюватиме на постійній основі у органах Митного союзу», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що на країни Митного союзу припадає понад третину українського товарообігу. Зокрема, за результатами минулого року він склав приблизно 64 млрд. дол.

«Документ, який ми сьогодні підписали, означає, що Україна буде якомога тісніше співпрацювати з країнами Митного союзу», - зазначив Микола Азаров. При цьому він нагадав, що при українському Уряді створена спеціальна робоча група, яка зараз вивчає договірно-правову базу Митного союзу і визначає, до яких угод Україна може приєднатися без внесення змін до тексту цих угод.

У свою чергу Віктор Христенко зазначив, що сьогоднішній Меморандум дає змогу представникам України брати участь у роботі усіх органів Союзу. «Сьогоднішня угода розширює межі взаємодії між Україною та Митним союзом і передбачає можливість включення представників України на всіх рівнях від вищої ради – президентського рівня, ради комісії, колегії комісії, передбачає можливість України брати участь у роботі всіх структур Митного союзу і Єдиного економічного простору, що включає доступ до всієї інформації, можливість формулювання пропозицій для розгляду їх Митним союзом», - наголосив він.

версія для друку