українська російська англійська
Житомирська ОДТРК створює книгу журналістської слави
01.06.2013 | 10:35
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Колектив Житомирській ОДТРК приступив до створення документальної книги журналістської слави. Ця книга назве кращих журналістів, які самовіддано працювали на обласному телебаченні і радіо упродовж 76-річної історії ОДТРК, та стане літописом їх творчого доробку.

Зокрема, один із розділів довідника вирішено присвятити журналістам-фронтовикам, безпосередньо причетним до Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Планується також розповідь про відомих теле- і радіожурналістів столичних мас-медіа, які розпочинали свій професійний шлях на Житомирському обласному телебаченні та радіо. Серед них – Наталя Мосейчук, Ірина Антонович, Юрій Кот, Андрій Данилевич, Олександр Татарчук, Олександр Крючков та інші колишні житомиряни.

Завершить книгу розділ про нинішні професійні пошуки і здобутки первинної журналістської організації ОДТРК, яка в регіональних ЗМІ є найчисельнішою. Нині в її складі – 7 заслужених журналістів України і чимало талановитої молоді. З цього приводу телеканал «Житомир» та ФМ-радіостанція «Житомирська хвиля» готують 6 червня, у День журналіста, спеціальні тематичні передачі.

 

 

 

версія для друку