українська російська англійська
Україна обиратиме економічну модель, яка найбільше відповідає її національним інтересам, - Юрій Бойко
01.06.2013 | 11:37
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Україна використовуватиме всі можливості для підвищення власного рівня економічного розвитку та конкурентоспроможності економіки. Про це в ефірі телепрограми «Шустер Live» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко, коментуючи питання щодо підписання Меморандуму між Україною і Євразійською економічною комісією та подальшого розвитку співпраці з країнами Митного союзу і Євросоюзу.

«Не потрібно ідеалізувати ані Митний союз, ані Європейський союз. Потрібно виважено вибрати економічну модель, яка найбільше відповідає нашим національним інтересам і з урахуванням цього вибудовувати свою політику», - сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що європейський вибір України, закріплений Законом «Про засади  внутрішньої і зовнішньої політики», не означає відмови від співпраці з іншими партнерами.

«Це не означає, що ми відмовляємося від співробітництва з нашими багаторічними партнерами із країн Митного союзу. Наша позиція, позиція нашого Президента, використовувати всі можливості для того, щоб підвищити рівень нашої економіки та її конкурентоспроможності. Розуміючи, наскільки висока сьогодні у світі конкуренція, ми повинні задіяти всі засоби, щоб цю конкуренцію витримати», - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

 

версія для друку