українська російська англійська
На Хмельниччині завершився фотоконкурс до Дня Перемоги, організований державним мовником
01.06.2013 | 11:46
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

На Хмельниччині завершився фотоконкурс, присвячений Дню Перемоги, «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Його організувала обласна державна телерадіокомпанія «Поділля-Центр» за підтримки облдержадміністрації та Асоціації хмельницьких ринків. Мета заходу - привернути більше уваги молоді до подій Другої світової війни, зрозуміти пережите її учасниками.

Володарем першої премії став Ігор Западенко з Хмельницького, другої – Сергій Аніськов та Станіслав Стояновський, третьої - Ольга Дубінська та Олег Ніколаєв. Приз глядацьких симпатій отримав Олександр Рихлицький із Кіровограда. Церемонія нагородження переможців відбулася під час масштабної концертної програми у великій залі телерадіокомпанії. Лауреатів ушанували дипломами, подарунками та грошовими винагородами.

Нагадаємо, у конкурсі брали участь як фотохудожники-професіонали, так і аматори, які надсилали фотопортрети ветеранів та світлини зі святкування Дня Перемоги на Хмельниччині. Всього на адресу ТРК надійшло понад три сотні робіт з різних куточків області та з-за її меж.

 

версія для друку