українська російська англійська
Юрій Бойко: Україна налаштована підписати Угоду про асоціацію з ЄС в листопаді 2013 року
01.06.2013 | 12:15
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Україна розвиватиме співпрацю з Європейським союзом та налаштована на підписання Угоди про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року. Про це в ефірі телепрограми «Шустер Live» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«У нас абсолютно чітко зафіксований курс на підписання в листопаді Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС», - сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що саме за часів президентства Віктора Януковича завдяки наполегливим зусиллям Україна досягла такого рівня співпраці з ЄС, що робить можливим підписання цього документу.

«Президент України Віктор Янукович набагато більше зробив для Угоди про асоціацію, ніж вся попередня влада з часів набуття незалежності. Саме під час його президентства у результаті довгої і напруженої підготовки стало можливим підписання Угоди про асоціацію», - сказав Юрій Бойко.

Зокрема, Віце-прем’єріністр нагадав, що Закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, що чітко фіксує євроінтеграційний курс України, був ухвалений і підписаний саме за часів президентства Віктора Януковича.

Юрій Бойко додав, що Україна з лютого 2011 року стала повноправним членом європейського Енергетичного співтовариства, фактично увійшовши в Євросоюз в енергетичній сфері.

 

версія для друку