українська російська англійська
На Львівській ОДТРК відкрилась галерея дитячих робіт
01.06.2013 | 12:35
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у телестудії обласної державної телерадіокомпанії «Львів» відкрилась Львівська мистецька дитяча галерея. Наразі до уваги її відвідувачів представлена виставка «Шедеври Золотого мольберту», що проходить у межах Міжнародного форуму дитячої творчості «Золотий мольберт».

Експозиція львів’ян складається із майже 100 дитячих шедеврів з колекції головного редактора часопису «Артклас» Ольги Михайлюк. Усі картини написані юними художниками віком від 3 до 17 років. Загалом у колекції - близько 12 тисяч робіт.

В урочистому відкритті першої дитячої галереї на телебаченні взяли участь митці, журналісти та представники облдержадміністрації.

Заступник голови Львівської ОДА Сергій Василенко нагадав, що у 2013 році в Україні проходить рік дитячої творчості.

«Сьогодні ми бачимо такі шедеври, які можуть експонуватись на рівні з працями відомих художників. Варто звернути увагу, що деякі з цих робіт створені руками дітей з особливими потребами. Тому нашим обов’язком є забезпечення однакових умов для реалізації творчих здібностей наймолодших громадян України», - сказав він.

Також у день відкриття експозиції учасники Міжнародного конкурсу пленерного малюнка «Золотий мольберт» малювали у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Львове!».

Керівництво ТРК «Львів» запевняє, що виставка на базі телерадіокомпанії буде постійною та з часом перегляд виставкових експонатів стане доступним для усіх бажаючих.

 

версія для друку