українська російська англійська
У День захисту дітей О.Вілкул відзначив переможців першого Міжнародного фестивалю "Перлина збирає друзів"
01.06.2013 | 13:03
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

На Дніпропетровщині в дитячому центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» з 30 травня проходить перший міжнародних фестиваль «Перлина збирає друзів». Він зібрав близько 300 юних талантів з України, Росії та Вірменії. У День захисту дітей Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул відзначив переможців фестивалю цінними подарунками. Зокрема, володар Гран-прі отримав ноутбук, призери – відеокамери. Фестиваль пройшов у рамках проголошеного Президентом України Віктором Януковичем «Року дитячої творчості».

«Майбутнє України – за талановитими і творчими дітьми. Уряд реалізує комплекс проектів і програм з підтримки юних дарувань. Серед них – перший Міжнародний дитячий фестиваль «Перлина збирає друзів». Це брендовий проект унікального дитячого центру «Перлина Придніпров'я», який дав можливість для сотень дітей продемонструвати свої таланти та знайти нових друзів. Для юних зірочок він став ще однією сходинкою на шляху до найвищих творчих досягнень», - сказав Олександр Вілкул.

У рамках програми фестивалю протягом чотирьох днів художні дитячі колективи змагалися у конкурсах за номінаціями: вокал, хореографія, журналістика, мода, акторська майстерність.

Для них була проведена серія майстер-класів від провідних українських зірок. Це переможець першого сезону телепроекту «Майданс» Олександра Лещенка, фіналістка телепроекту «Танцюють всі» Тісата Ісікава, українська телеведуча Соломія Вітвіцька, переможниця і власниця титулу «Місіс Україна International» Богдана Назарова та зірка серіалу «Свати» Анна Кошмал.

Список переможців фестивалю:

Володар Гран-прі - зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Сюрприз», м.Дніпропетровськ

Переможці в номінації «Хореографія. Колективи»:

-       народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка», м. Запоріжжя;

-       колектив естрадно-спортивного танцю «Імпульс», м. Київ;

-       Академія танцю, м. Донецьк;

-       зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Овація», м.Сімферополь;

-       ансамбль сучасного танцю «Стиль плюс», м.Новомосковськ;

-       зразковий хореографічний ансамбль «Фантазія», м.Нікополь;

-       танцювальний колектив «Феєрія», м.Херсон;

Переможці в номінації «Театр мод»

-       Дитяча студія моди і телебачення, м.Сочі;

Переможці в номінації Номінація «Вокал. Колективи»

-       Ансамбль «Домісолька», м.Харків.

Довідково

Дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» - це унікальний заклад, який став справжньою перлиною оздоровчої системи Дніпропетровщини.

Центр збудовано в 2012 році під керівництвом Олександра Вілкула за підтримки Уряду на виконання завдання, поставленого Президентом України Віктором Януковичем щодо створення належних умов оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги суспільства.

Кожну зміну (21 день) тут відпочивають та оздоровлюються майже 200 дітей. Це діти з багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, творчі та обдаровані діти. Зокрема, За рік роботи Центру оздоровлено близько 3 тис дітей.

У «Перлині Придніпров'я» працює сучасний медичний центр. Тому тут діти отримують кваліфіковану медичну допомогу з використанням найсучасніших методів діагностики, лікування і реабілітації. У Центрі професійні лікарі та медпрацівники забезпечують індивідуальний підхід до кожної дитини.

На території закладу є і школа, що дозволяє дітям проходити комплексні курси лікування, реабілітації без відриву від навчального процесу.

До складу «Перлини Придніпров'я» також входить сучасний спортивний комплекс: футбольне поле, майданчик для гри в баскетбол і волейбол, а також ігровий та тренажерний майданчики.

Більш детальну інформацію про «Перлину Придніпров’я», про заходи, які проходять у закладі, можна дізнатися на офіційному сайті центру: http://perlina.dnepredu.com/. На сайті розміщена 3D-презентація дитячого центру, яка дозволяє здійснити віртуальну подорож закладом.

 

версія для друку