українська російська англійська
Прем'єр-міністр разом із вихованцями Бердичівського інтернату відвідав Музей популярної науки і техніки
01.06.2013 | 13:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров разом із вихованцями «Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступеня» відвідав столичний Музей популярної науки і техніки.

«Сьогодні у мене надзвичайно приємний день, тому що я з величезним задоволенням разом з дітьми відвідав цей музей. Я вважаю, що це для дітей надзвичайно корисно, коли можна особисто переконатися і власними очима побачити, руками перевірити як працюють досить складні фізичні явища. Мені здається, для дітей це є дуже пізнавальним», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр нагадав, що цей рік в Україні оголошений Роком творчості дітей. Тому Уряд значну увагу приділяє, щоб українські діти росли всебічно розвинутими і обдарованими.

Микола Азаров нагадав, що вчора у Білорусі під час свого виступу на міжнародному бізнес-форумі він наголосив, що успішний розвиток будь-якої країни полягає у реалізації інноваційних проектів, що створює продукт з високою доданою вартістю і дозволяє завойовувати нові ринки.

«Наш розвиток і наше благополуччя залежить перш за все від того, чи зможемо ми знайти щось нове, щось невідоме на ринку, і з цим новим вийти і завоювати ринки для нашої промисловості. І все це закладається не за один рік, але якщо ми у своїх дітей пробудемо потяг до творчості, то можемо бути впевненими, що країна буде багатою і благополучною», - підсумував Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

На завершення Микола Азаров привітав вихованців з Міжнародним днем захисту дітей та вручив їм подарунки.

 

версія для друку